Balandžio 26-28 d. grupiniai tatuiruočių šalinimo mokymai

Agnė Lobanova

Tatuiruotės šalinimo proceso etapas – konsultacija

Labai svarbus etapas naikinimo procese, tai KONSULTACIJA.

Atvykus pirmą kartą į procedūrą, kaip ir daugelis specialistų, didelį dėmesį skiriu informacijos suteikimui. Vieni atvyksta paskaitę mano postus, kiti – su šiokia tokia patirtimi, tretiems tenka pasakoti – kas yra lazeris. Bet konsultacija tam ir reikalinga, jog neliktų abejonių.

Kiekvienas atvejis labai individualus, tad kaskart tenka numatyti vis kitokį naikinimo scenarijų. Preliminarus pigmento šalinimo etapo, galimų sunkumų, ir rezultatų numatymas, yra labai svarbus, nes naikinimo procesas yra gan ilgas, todėl konsultacijos metu visada pabrėžiu į ką reikia atkreipti dėmesį.

Tačiau naikinant, ypač antakių permanentą, pastebėjau, jog informacija, kuri neatitinka klientės lūkesčių – nevisada yra priimama.

1 pavyzdys: antakių permanentas buvo padarytas su organiniais pigmentais, kurie naikinant lazeriu keičia atspalvį, pradžioje į raudoną, vėliau į oranžinę, galiausiai antakiai pageltuonuoja. Taip įvyko todėl, kad pagal pigmento sudėtį, panaikinome visas galimas spalvas ir liko geltona, kurios Nd Yag Q-Switch lazeris negali panaikinti.

2 pavyzdys: kažkada darytas antakių permanentas buvo koreguojamas baltais arba kūno spalvos dažais. Baltos spalvos lazeris nenaikina, tačiau baltas atspalvis visvien reaguoja į skleidžiamą lazerio šilumą ir keičia atspalvį į tamsiai pilką, žalsvą ar gelsvą.

3 pavyzdys: antakiai koreguoti daug metų, daug daug kartų, su dideliu kiekiu pigmento ir dar labai giliai- dėl to, naikinimas gali užtrūkti ir iki 10 seansų.

4 pavyzdys: jeigu ir yra labai nedidelis likutis permanento, tai nereiškia, jog po vieno naikinimo seanso, jis visas pasišalins. Ir dar daug įvairiausių priežasčių, dėl kurių šalinimo rezultatai nebus tokie, kurių norėtume. Mano tikslas jus informuoti teisingai ir sakyti visą tiesą, kad ir kokia ji būtų jums ir man nepatogi. Todėl pirmo vizito metu kalbu daug ir ne šiaip sau, o dėl to, kad jūs patys žinotumėte ką aš jums darysiu ir ko tikėtis.

Visada jaučiuosi laiminga gaudama atgalinį ryšį ir supratingumą. Vieniems padaryti klaidą yra labai paprasta, o man ją panaikinti – ne visuomet. ❤️