Balandžio 26-28 d. grupiniai tatuiruočių šalinimo mokymai

Agnė Lobanova

Apie mane

Naikinu tatuiruotes ir permanentą jau 4 metus. Per savo darbinę patirtį sutikau labai daug įvairių žmonių su įvairiomis tatuiruotėmis bei jų istorijomis. Nors esu begalo atsakinga, tačiau esu padariusi ir klaidų. Džiaugiuosi, jog galiu tas klaidas suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Mano istorija

Po mokyklos universitete studijavau vyrišką specialybę – gaisrinę saugą, kuri manęs niekaip nežavėjo, todėl trečiame kurse studijas nutraukiau. Dirbau visokių darbų, net nebuvo jokio noro atrasti savęs, tiesiog dirbau ten kur tuo metu atrodė geriausia vieta – buvau ir padavėja, ir skolų išieškojimo vadybininkė, ir odontologo padėjėja, ir draudimo brokerė, ir taip toliau. Visur daugmaž sekėsi gerai. Kažkada sakiau, jog niekada neatlikinėsiu jokių grožio procedūrų. Taip ir atsitiko – aš jų ir nedarau. Širdy visada buvo noras padėti kitiems – dabar suprantu, jog tą ir darau. Kadangi visos darbo idėjos kilo iš širdies – tuo pačiu principu ir atlieku procedūras.

Kodėl dirbu būtent šį darbą?

Grožio sferoje – labiau administravimo, dirbau nedaug metų, bet pakako laiko pastebėti žmones, jų lūkesčius, bei nusivylimus. Visada galvojau, kodėl tiek daug žmonių kuria grožį, bet, palyginus, tiek nedaug taiso visas klaidas? Trejus metus gyvenau su mintimi naikinti tatuiruotes lazeriu ir sukūriau viziją kokiu principu aš dirbsiu. Principas paprastas – dirbti nuoširdžiai ir daug, pelnyti kitų pasitikėjimą ir tik paskutinėje vietoje pinigai. Pati pradžia buvo, kaip ir pas visus tikriausiai – nelengva. Atsidaviau savo veiklai visų 100%, kaip instagrameriai mėgsta sakyti – MAX!  Ir MAX man tai patiko. Nedariau didelių reklamų, nerinkau fake siekėjų, net ir iš draugių/pažįstamų influencerių pradžioje negavau jokių reklamų ar rekomendacijų. Laukiau. Ir suprantu, yra visiškai normalu, jog tam, kad mane pastebėtų, reikia laiko. Laiko, jog viešai galėčiau pasidalinti rezultatais, kurie ne kaip nagai, ragai ir blakstienos, matomi iškart.

Mano motyvacija

Pirmaisiais rezultatais galėjau mėgautis maždaug po pusės metų ir tik tada dalintis su klientais šiokia tokia savo patirtimi. Ir metai, antri – klientų tarpe iš lūpų į lūpas buvo kalbama apie mano atliekamas procedūras.
Mane motyvuoja tai, jog esu pasirinkta ne dėl “populiarumo”, o dėl kokybės.
Šiai dienai jaučiuosi paklausi ir drąsiai didžiuojuosi tuo, nes jaučiu labai didelį pasitikėjimą manimi, labai didelį artimųjų žmonių palaikymą, bei tikrų draugų paskatinimus tobulėti. Studijuoju medicinos mokslus, esu būsima slaugytoja, bet savo medicinos žinias planuoju pritaikyti darbe, tatuiruočių šalinime.

Šiai dienai man nereikia vaidinti gražios, protaujančios, rodyti savo gyvenimo užkulisių, kalbėti į kamerą su filtrais, demontruoti savo požiūrį į pasikeitusias oro ar kelio sąlygas, nuotaikų kaitą, vien tam, jog manimi žavėtusį ar pastebėtų kuo daugiau žmonių. Kartais jaučiu net spaudimą, jog aš kaip ir visi, privalau pradėti kalbėti storiuose, daryti live transliacijas, tokiu būdu didinti savo matomumą. Bet… Kam?

Ačiū klientams

Aš valandų valandas praleidžiu prie informacijos ir tekstų kūrimo, dėlioju sakinius žmonių suprantama kalba, dalinuosi kiekvienu skirtingu atveju ir pastebėjimais. Ir taip – visą informaciją skaito labai maža dalis, bet jie skaito!
Kaip gyvenime taip ir darbe – siekiu visko atsargiai, mažais žingsneliais ir su dideliu pasimėgavimu. Geriau po truputį, bet kokybiškai!

Po 3 metų pagavau įkvėpimą ir išsiliejau, ačiū, kas skaitėte ❤️

Sertifikatai