Balandžio 26-28 d. grupiniai tatuiruočių šalinimo mokymai

Agnė Lobanova

Kontraindikacijos

Tai visos ligos ar būsenos, dėl kurių negalima daryti tatuiruotės ar permanentinio makiažo naikinimo.

Taigi, pigmento šalinimo proceso negalime pradėti, kai vartojate antibiotikus. Vartoti antibiotikus paskirta ne šiaip sau, todėl naikinimo procedūros gali neigiamai paveikti jūsų ligą ir paskatinti uždegiminius procesus organizme.

Kontraindikacijoms priklauso įvairūs odos susirgimai – dermatitas, žvynelinė ir pan. Sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip cukrinis diabetas, onkologija, inkstų nepakankamumas, širdies sutrikimai – griežtai draudžiama atlikti naikinimo procedūras.

Taip pat labai svarbus nėštumo ir žindymo laikotarpis, apie kurį rašiau ankstesniuose postuose: galite rasti čia. Ir karts nuo karto tenka atšaukti vizitą antakių šalinimo procedūrai, nes klientė dieną prieš, atliko botulino injekciją į kaktą. Kaip ir nieko baisaus jei kitą dieną naikinsite antakius, tačiau rekomenduoju pasidaryti 1-2 sav. laiko tarpą tarp šių procedūrų, nes vis gi yra tikimybė, jog botulinas gali ir nesuveikti.

Kad ir kaip man malonu sulaukti jūsų užklausų dėl naikinimo procedūrų, tačiau, manau, yra ypač svarbu labai atsakingai žvelgti į šiuos aspektus renkantis naikinimo procedūrą.

(Visa informacija surašyta mano esamiems ir būsimiems klientams, o ne skirta mano tekstų kopijavimui, brangieji kolegos ❤️)