Balandžio 26-28 d. grupiniai tatuiruočių šalinimo mokymai

Agnė Lobanova

Tatuiruočių šalinimas ir permanentinio makiažo šalinimo lazeriu gidas

Gal ketinate atsisveikinti su sena tatuiruote ar pakeisti nekokybišką permanentinį makiažą? Lazerinis tatuiruočių šalinimas ir yra universalus sprendimas tiek tatuiruotėms, tiek permanentiniam makiažui. Šiame išsamiame vadove nagrinėsime lazerinių procedūrų veiksmingumą tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimui, gilinsimės į procesą, naudą ir rezultatus.

Tatuiruočių šalinimas lazeriu, kas tai?

Šalinimas lazeriu tapo veiksmingiausiu ir paklausiausiu nepageidaujamų tatuiruočių šalinimo metodu. Naudojant tikslingai nukreiptus didelio intensyvumo šviesos spindulius, šis procesas suskaido tatuiruotės pigmento daleles, todėl organizmas juos natūraliai pašalina. Ta pati technologija naudojama permanentinio makiažo šalinimui.

Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas lazeriu

Nesvarbu, ar tai būtų jaunystės klaida ar nevykęs dizainas – tatuiruočių šalinimas lazeriu suteikia vilties tiems, kurie nori atsisveikinti su savo kūno šedevru. Tačiau tatuiruočių šalinimo lazeriu proceso sėkmė gali skirtis, priklausomai nuo tokių veiksnių kaip: rašalo spalvos, kiekio, gilio odoje, tatuiruotės dydžio, odos tipo, žmogaus amžiaus ir t.t.

Permanentinis makiažas, nors ir ilgalaikis, tačiau  ne visada yra amžinas. Bėgant metams, pakitęs grožio ir estetikos suvokimas gali paskatinti šalinti permanentinį makiažą. Lazerio technologija gali veiksmingai nukreipti ir išblukinti arba visiškai pašalinti nepageidaujamą pigmentą tokiose srityse kaip antakiai ar akys, suteikdama galimybę iš naujo paryškinti veido bruožus.

Tatuiruočių šalinimo lazeriu privalumai

Tatuiruočių šalinimas lazeriu užtikrina neinvazinį metodą, minimalų diskomfortą ir mažesnę randų riziką, palyginti su alternatyviais metodais. Seansai atliekami palyginti greitai, o oda gyja itin paprastai, pigmentas išnyksta palaipsniui ir pastebimai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimą lazeriu

1. Kiek seansų dažniausiai reikia tatuiruotei ar permanentiniam makiažui pašalinti?
Ats: Seansų skaičius priklauso nuo tokių veiksnių kaip: pigmento gylis, pigmento spalvos ir individualios odos reakcijos. Norint pasiekti šalinimo rezultatų, dažnai prireikia kelių seansų su kelių mėnesių intervalu.

2. Ar saugu šalinti tatuiruotes ir permanentinį makiažą lazeriu?
Ats: Kai procedūrą atlieka apmokytas šalinimo specialistas, lazeriu paprastai saugu šalinti tatuiruotes, ir permanentinį makiažą. Tačiau, sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip cukrinis diabetas, onkologija, inkstų nepakankamumas, širdies sutrikimai – griežtai draudžiama atlikti naikinimo procedūras. Norint tiksliai įvertinti, ar galima šalinti tatuioruotę, rekomenduojama pasikonsultuoti su tatuiruočių šalinimo specialistu. 

Tatuiruočių šalinimas lazeriu – universalus sprendimas atsisveikinti su tatuiruotėmis ir permanentiniu makiažu.