Balandžio 26-28 d. grupiniai tatuiruočių šalinimo mokymai

Agnė Lobanova

Kaip pasiruošti permanento
arba tatuiruotės šalinimo procedūrai?

Keletą dienų prieš tatuiruotės šalinimo procedūrą nesilankykite soliariume, nesikaitinkite saulėje.

2–3 val. prieš tatuiruotės šalinimo procedūrą negerkite kavos, stiprios arbatos, nes šie veiksniai padidina jautrumą.

Jeigu tai permanento šalinimas – keletą dienų prieš šalinimą neatlikinėkite jokių injekcinių ar kitų veido odos procedūrų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne. Šalinant tatuiruotę lazeriu, jokių randų nelieka.

Vidutiniškai, svarbus 6-8 savaičių ir daugiau, laiko tarpas dažų pasišalinimo etape, nes imuninė sistema po truputį išstumia nepageidaujamą pigmentą. Kuo didesnė pauzė tarp šalinimo seansų, tuo rezultatas bus efektyvesnis.

Rekomenduojama palaukti bent 3 mėnesius iki šalinimo.
Ne. Lazerinio šalinimo efektyvumas visiškai nepriklauso nuo šalinamojo ploto. Dažnesniu atveju, didesnio ploto tatuiruotė greičiau pasinaikina negu mažytė tatuiruotė.
Jeigu jūsų tatuiruotei 2-5 metai, tai greičiausiai ji šalinsis daug lėčiau nei norėtųsi. Tad nusprendę galutinai atsikratyti nenorimos tatuiruotės, nusiteikite ilgam 1-2 metų darbui.
Nenaudoju. Pagrindinė priežastis yra dėl to, jog anestetikai mažina procedūros efektyvumą dėl odoje esančių jautrių nervinių galūnių judrumo nuslopinimo, o skausmas vis tiek bus jaučiamas.
Tatuiruotės šalinimo kaina individuali. Ji priklauso nuo tatuiruotės dydžio, spalvų, įvesties į oda ir kt. faktorių. Norint sužinoti savo tatuiruotės šalinimo kainą, atsiųskite savo tatuiruotės nuotrauką paspausdami čia.

Šalinimas lazeriu yra saugiausias būdas atsikratyti netinkamo permanento.

Dažniausiai prireikia 2-3 seansų, priklausomai nuo situacijos kartais pakanka 1 procedūros, o kartais prireikia ir 5 seansų.

Ne. Antakių zonoje išlieka tik nedidelis patinimas ir paraudimas. Po kelių valandų paraudimą galima maskuoti makiažo priemone, o antakių plaukeliai gali nubalti, bet greitu laiku jie atsistato. Plauko folikulas lieka nepažeistas, tad likti be plaukelių tikrai nerizikuojate.

Taip. Po tatuiruotės šalinimo procedūros rekomenduojama iki 4 savaičių vengti aktyvios saulės bei soliariumo, tačiau jeigu jūsų tatuiruotė yra mažiau matomoje vietoje, ją dengia drabužiai, tuomet drąsiai galėsite atlikti šalinimo procedūrą ir mėgautis vasara pliaže ar sode prie namų.

Ruošiatės tatuiruotės šalinimui ar permanento naikinimui?